Wykładowcy

Wykładowcy Marketing Communication Academy

Są ekspertami w swoich dziedzinach, uznanymi przez rynek i większość szkół marketingowych. Posiadają ogromną wiedzę z całego obszaru komunikacji marketingowej, ale przede wszystkim doświadczenie, zdobyte w czasie pracy nad projektami komunikacji marketingowej.

Ich wieloletnie doświadczenie potwierdzają najlepiej sukcesy firm, których są szefami. Istnieją i doskonale sobie radzą na, jakże trudnym, rynku marketingowym.

Znakomita większość z nich zdobywała laury w krajowych i międzynarodowych konkursach marketingowych i reklamowych. Realizowali projekty dla największych firm i agencji reklamowych. Wielu z nich było członkami Jury w konkursach Effie, Boomerang, czy Złota Strzała.

Wierzymy, że to ludzie tworzą firmy, a tym bardziej szkoły. Staraliśmy się zebrać tutaj kwiat polskiego marketingu, czyli tych, którzy nie tylko wiedzą co i jak należy robić, ale przede wszystkim wielokrotnie sprawdzili to w praktyce. Przede wszystkim jednak są to ludzie, których specjalność jest jednocześnie ich pasją. "ja po prostu opowiadam o swoim hobby :)" - Dagmara Dłużniewska

Lista wykładowców jest wciąż uzupełniana, wciąż znajdujemy nowych pasjonatów komunikacji marketingowej i zapraszamy ich do MCA. Chcemy abyście Państwo mieli kontakt "na bieżąco" z tym co najnowsze w polskim marketingu i z trendami, jakie nas czekają.

Jeśli znajdujemy eksperta w jakiejś wąskiej dziedzinie, zapraszamy go do prowadzenia zajęć, które są poza programem MCA. Stanowią specjalistyczne uzupełnienie wiedzy.

Wykładowcy będą zarazem opiekunami słuchaczy. Będą prowadzili ich w czasie zajęć i poza zajęciami przez zawiłości projektów komunikacyjnych. Chcemy aby byli bliscy, aby służyli radą i pomocą słuchaczom MCA. Zw łaszcza tym z Państwa, którzy zdecydowali się na pełny program zajęć MCA.