Rekomendacje

Rekomendacje MCA

Jeśli jesteście Państwo absolwentami i zechcecie się podzielić Waszą opinią o zajęciach w MCA prosimy o kontakt.

Zamieszczamy wybrane rekomendacje absolwentów
Marketing Communication Academy.

Napisali o nas:

 

Serce rośnie siedząc, słuchając wiedzy na tematy związane z biznesem twórczym..... czysta pasja!

Agata Dajczak
Lotos Oil S.A.

 


 

Pierwszy raz od bardzo dawna będąc na szkoleniu nie wybiegałam myślami gdzie indziej - ludzie z ogromną wiedzą i pasją.

Beata Chomicka
Specjalista ds. Marketingu
BGŻ SA Centrum Regionu w Lublinie

 


 

Muszę przyznać, że cały cykl szkolenia pozwolił mi na zrozumienie wielu zagadnień z marketingu (przede wszystkim nowy kierunek myślenia i nowe trendy), które już używam z powodzeniem w codziennej pracy z zadowoleniem moich przełożonych.

Dziękuje za owocna współpracę i pozdrawiam.

Anna Drożdżowska
Marketing Specialist, Ethicon Hernia Solutions, Biosurgicals
Johnson & Johnson Poland Sp. z o.o.Niezwykle bogata dawka wiedzy praktycznej i ciekawe przykłady. Można w nich odnaleźć wiele analogii. Niespotykane miejsce na konstruktywne dyskusje i wymianę poglądów.

Paulina Berdysz
Marketing Manager
Make Better ProjectsSzkolenie w którym uczestniczyli pracownicy PKN ORLEN S.A. przygotowane przez Marketing Communication Academy zasługuje na bardzo dobrą ocenę, która wynika z wysokich kompetencji i dobrego przygotowania merytorycznego kadry szkoleniowej. Na szczególną uwagę zasługuje bardzo dynamiczna i ciekawa forma prowadzenia szkolenia; zajęcia praktyczne (rozwiązywanie business case), aktywowanie uczestników do analizy wybranych mechanizmów kampanii marketingowych, promocji, programów lojalnościowych. Organizatorzy szkolenia posiadają doskonałą praktyczną wiedzę z zakresu marketingu i dzięki temu elastycznie dostosowują się do oczekiwań uczestników szkoleń.

Anna Szmajda
Kierownik Zespołu Projektów Marketingowych
Biuro Marketingu
PKN Orlen S.A.Z Panem Maciejem Tesławskim spotkaliśmy się na szkoleniu dedykowanym zatytułowanym „Marketing Relacji i Programy Lojalnościowe”.

Wszyscy byliśmy pod wrażeniem jego zaangażowania w swoją pracę, a także niezwykłego daru przekazywania informacji. Podczas naszego szkolenia wszystkie zagadnienia teoretyczne obrazował za pomocą przykładów z życia, także własnego, co jeszcze bardziej przyciągało naszą uwagę. Tradycyjna forma wykładu została zachowana również przez liczne interakcje ze słuchaczami. Prelegent w każdej chwili był gotowy do odpowiadania na pytania, a także zachęcał nas do wyrażania własnych opinii na poruszane zagadnienia z marketingu, reklamy i relacji z klientem.

Pan Maciej Tesławski posiada bez wątpienia ogromną wiedzę i doświadczenie w swojej dziedzinie, a jako filozof czyli człowiek nieustannie poszukujący i zdolny do głębokich refleksji, stale się rozwija chętnie dzieląc się przy tym swoimi przemyśleniami i umiejętnościami.

Bardzo serdecznie zachęcamy wszystkich zainteresowanych tematyką w jakiej specjalizuje się Pan Tesławski do uczestnictwa w jego szkoleniach. Jednocześnie mamy nadzieję, że nam również nadarzy się jeszcze okazja do kolejnego wspólnego spotkania.

Wojciech Staszałek
Prezes Zarządu
Mariusz Wiński
Wiceprezes Zarządu
Quantum Systemy Zarządzania Sp. z o.o.Seminarium niezwykle interesujące, prezentujące nowatorskie podejście do programów lojalnościowych, podparte praktyczną wiedzą.
W odróżnieniu od wielu szkoleń, w których brałam udział, teoria zaprezentowana została na niezliczonej liczbie interesujących przykładów, a nie jak to w większości przypadków bywa - na wiedzy tylko i wyłącznie książkowej.

Dorota Tomkiel
Gazeta BankowaBardzo dobre seminarium, które na nowo uczy myślenia nad problemami klientów i producentów. Prowadzący stymulował dyskusję i zachęcał do kreatywnego myślenia.

Marcin Wycisk
Bolix S.A.Duża wiedza i luz prowadzącego.
Łatwość inspirowania słuchacza.
Ani chwili się nie nudziłem.

Wojciech Feć
FM Produkty dla StomatologiiDoskonałe.
Zupełnie nowe spojrzenie na działania marketingowe - niby oczywiste, a jednak poza zasięgiem wzroku.

Dawid Laskowski
Michalczyk i ProkopTematyka seminarium jak i sposób jego przeprowadzenia interesujące, dynamiczne, pozwalające na wyciąganie wniosków i odnoszenie ich do własnych potrzeb i pracy zawodowej. Prowadzący, pan Maciej Tesławski potrafił przekonać mnie do swoich racji, profesjonalista, autorytet w swojej profesji. Umiejętnie stworzył atmosferę do wymiany myśli. Tematyka seminarium odpowiednia do mojej pracy. Wiele przydatnych wskazówek.

Anna Wilk
Oskar Wegner Agencja ReklamowaMateriał informacyjny przekazany w przystępnej formie i przyjaznej atmosferze.
Seminarium spełniło moje oczekiwania. Polecę znajomym, ale nie konkurencji.

Sławomira Piotrowska
Patpol Sp. z o.o.Seminarium spełniło moje oczekiwania jeśli chodzi o tematykę. Otworzyło mi oczy, czy raczej pozwoliło szerzej ogarnąć zagadnienie baz danych. Najważniejsza rzecz i nieoceniona: przyszły mi do głowy 2 sposoby na prowadzenie działalności marketingowej w firmie, które będą nowością i dużym zwrotem w mojej firmie.

Grażyna Szabuniewicz
FHP Vileda Sp. z o.o.Seminarium spełniło moje oczekiwania w 110%. Ciekawy i inspirujący wykład!
Otwiera drzwi do możliwości

Karolina Markiewicz
Grundfos Pompy Sp. z o.o.Seminarium prowadzone w grupach małych, co ułatwia przekaz i kontakt. Dzięki temu zlikwidowano barierę oporu, która jest charakterystyczna dla wielu szkoleń, gdzie uczestniczy kilkadziesiąt osób. Prowadzenie w dużych grupach szkolenień nie buduje relacji między uczestnikami. Polecam!

Grzegorz Gęsiarek
Kierownik Marketingu
DROP S.A.  • Wiedza przekazana w sposób przejrzysty i interesujący
  • Indywidualne podejście do uczestników seminarium
  • Dobrze przygotowane materiały i prezentacja

Beata Michalska
Trimo Polska Sp. z o.o.Bardzo dobre merytorycznie, dużo obrazowych przykładów, tematyka ściśle powiązana z dziedziną, w której pracuję. Dużo ciekawych przykładów, które mogę wykorzystać w swoich działaniach.
Seminarium spełniło moje oczekiwania.

Katarzyna Draganiak
Starszy Specjalista ds Sprzedaży Usług
Polkomtel S.A.Doskonałe warunki
Doskonała liczba uczestników
Doskonałe przykłady przekazane przez prowadzącego
Bardzo konstruktywne i skłaniające do dalszego rozwoju.

Katarzyna Płaza
Lang LTCBardzo ciekawe, żywo prowadzone, dynamiczne, nastawione na myślenie a nie bierne pozyskiwanie wiedzy. Dużo wiedzy wykorzystam w pracy bieżącej.

Agnieszka Jarmontowicz-Jagusiak
Bank Ochrony ŚrodowiskaCiekawe informacje, miła atmosfera, ogólnie bardzo pozytywne wrażenie, a nawet mogę stwierdzić, że było to jedno z najlepszych szkoleń, w którym uczestniczyłem.

Jacek Świgost
Specjalista ds. Marketingu
Fellowes Polska S.A.Seminarium prowadzone w sposób bardzo interesujący, sugestywny. Wiedza przekazywana w oparciu o liczne przykłady praktyczne. Mała grupa uczestników to dodatkowy pozytyw.

Bartłomiej Byliński
Dyrektor Marketingu
JZO Sp. z o.o.Bardzo ciekawie poprowadzony temat, szereg informacji „z pierwszej” ręki. Dużym atutem jest bogate doświadczenie prowadzącego z tej dziedziny.


Monika Maciątek
Specjalista ds. Marketingu
TNT Express Worldwide (Poland) Sp. z o.o.Bardzo ciekawy sposób przekazania wiedzy. Wykład angażował grupę. Brak nudy. Dużo ciekawych wniosków, przykładów. Bardzo dobra organizacja seminarium.
Ogólna ocena: SUPER!


Małgorzata Nowak
Specjalista ds. Trade Marketingu
Polska Telefonia Cyfrowa Sp. z o.o.Bardzo wysoko oceniam przydatność tego seminarium. Wysoki poziom merytoryczny i doświadczenie prowadzącego, dużo praktycznych przykładów z życia wziętych firm i bardzo interaktywna forma szkolenia. W pełni spełniło moje oczekiwania.

Ewa Barszcz
Starszy Specjalista
Elektrociepłownie Wybrzeże S.A.Interesujący sposób prowadzenia zajęć oparty na wielu przykładach, wynikających z doświadczenia. Seminarium systematyzuje, porządkuje wiedzę, ukazuje wiele sytuacji w innym, mniej spodziewanym świetle.

Katarzyna Drobniewska
Specjalista ds. Sprzedaży i Marketingu
Bestur Sp. z o.o.Ciekawe, rozwijające, „otwiera oczy” na zapomniane i nowe kwestie. Bardzo miła atmosfera. Jestem bardzo zadowolona, planuję uczestnictwo w kolejnych. Bardzo dziękuję za interesujące zajęcia :)

Barbara Rozkrut
Specjalista ds. Zarządzania Marką
Vaillant Saunier Duval Sp. z o.o.Temat seminarium (Marketing Relacji i Programy Lojalnościowe) jest bezpośrednio związany z działalnością sekcji Marketingu i Sprzedaży. Zakres przekazanych informacji pozwoli na doskonalenie działań firmy w zakresie budowania programów lojalnościowych. Zdecydowanie polecałbym znajomym wzięcie udziału w tych seminariach.

Rafał Piszcz
Kierownik Sekcji Marketingu
CPP "PREMA" S.A.Szanowni Państwo,
miałam przyjemność uczestniczyć w dwóch organizowanych przez Państwa seminariach prowadzonych przez p.Macieja Tesławskiego : "Programy lojalnościowe" i "Kampanie promocyjne". Seminaria te nie były pierwszymi w jakich w ogóle uczestniczyłam w związku z czym mogę je porównać z moimi wcześniejszymi doświadczeniami tego typu. Treść oraz forma szkoleń w 100% mnie zadowoliła (oczywiście ostateczna ocena zależy od indywidualnych potrzeb każdego uczestnika). Wiedza, którą posiadałam w zakresie omawianych tematów z jednej strony została uporządkowana, natomiast z drugiej strony - wartość doświadczeń prowadzącego szkolenie uzupełniła ją znakomicie. Sposób w jaki p.Maciej Tesławski dzieli się swoją wiedzą potrafi skoncentrować uwagę - myślę - nawet najbardziej "rozbieganych" uczestników... a to pewnie zasługa faktu, że p.Tesławski jest (również) filozofem :o) co nadaje jego wykładom szczególnego charakteru.

Serdecznie pozdrawiam
Anna Jankiewicz
Marketing Manager
Canpol Sp. z o.o.Dziękuję za możliwość wysłuchania Pańskiego wykładu podczas spotkania ECR w ubiegłym tygodniu. Przedstawicielowi firmy dostarczającej narzędzia informatyczne (analityczne) miło było wysłuchać opinii o niezbędności zastosowania software'u przy zaawansowanych projektach CRM. Co mi się nie podobało to fakt, że zrobił Pan za dużą konkurencje poziomem swojego wystąpienia i skazany byłem na porażkę przy swojej prezentacji... Cóż, być może kolejność się kiedyś zamieni.

Pozdrawiam,
Bartłomiej Ostojski
Business Development Manager
SAS Institute Sp. z o.o.Szkolenie od strony merytorycznej oceniam bardzo dobrze - wiedza przekazana w dobrej formie, w przystępny sposób, pozwalająca na usystematyzowanie posiadanych już wiadomości i co najważniejsze skupiająca się na temacie przewodnim. Ponadto przekazana ładnym językiem z elemantami dowcipu, co jest całkowitą zasługą wykładowcy, uczyniła zajęcia bardziej atrakcyjnymi.

Podkreślam też dużą dbałość organizacyjną i miłą atmosferę.

Jeszcze raz dziekuje i pozdrawiam
Ewa Frankiewicz
TVN Sp. z o.o.Przede wszystkim dziękuję za umożliwienie mi wzięcia udziału w szkoleniu - było to chyba jedno z najlepszych szkoleń, w jakich miałam ostatnio okazję uczestniczyć. Jego mocne strony to bogata zawartość merytoryczna, fascynująca osobowość prowadzącego oraz jego umiejętność przekazania ogromnej wiedzy w sposób bardzo ciekawy. Szkolenie było dobrze zaplanowane, zorganizowane w wygodnym pomieszczeniu, a liczba uczestników umożliwiała swobodną wymianę opinii. Jedyne, co bym zmieniła, to godzina przerwy lunchowej - mam wrażenie, ze większość spożywa ten posiłek znacznie wcześniej. Nota bene, lunch był przepyszny.

Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam serdecznie, licząc na kolejne spotkanie w przyszłości,

Monika Chilewicz
British CouncilChciałam podziękować za szkolenie z programów lojalnościowych, które w pełni spełniło moje oczekiwania. Wykład pana Tesławskiego był bardzo ciekawy i dostarczył wielu nowych dla mnie informacji, tym cenniejszych, że popartych przykładami z rzeczywistych działań marketingowych. Ciekawym punktem seminarium była dyskusja metodologiczna pomiędzy panem Klajdą a panem Tesławskim, prowadząca do zaskakujących i bardzo interesujących wniosków.
Jestem pewna, że nasza firma jeszcze niejednokrotnie jeszcze skorzysta z Państwa seminariów.


Ewa Gajos
account director
Yazgot grupa reklamowa s.j.

 Chciałam Państwu przekazać, że - moim zdaniem - seminarium było bardzo dobrze zorganizowane, ciekawe, dające do myślenia. Jestem bardzo zadowolona z jego treści, sposobu organizacji i miejsca, w którym się odbywało, a także z bardzo miłej obsługi.
Dziękuję Państwu i mam nadzieję, że spotkamy się w przyszłości.


Pozdrawiam,
Agnieszka Zembrzycka
Stena Line Polska Sp. z o.o.

 Chciałabym podziękować prowadzącym seminarium specjalistom. Ich prezentacje uporządkowały moją wiedzę praktyczną na temat sposobu obsługi klientów przez moją firmę i włożyły ją w odpowiednie "przegródki". Pomogły też zrozumieć dlaczego niektóre nasze działania przynoszą efekty inne od zamierzonych oraz jakie są dalsze możliwości rozwoju sprzedaży. Klienci, których szkolimy w naszej branży mówią: "jeśli na szkoleniu dowiedziałem się 1-2 nowych rzeczy, które mogę zastosować w mojej praktyce od jutra to jego koszty się zwróciły" - myślę, że mogę powiedzieć to samo. Ten czas nie był dla mnie czasem straconym. Dziękuję. Z pewnością w przyszłości będę korzystać z innych szkoleń.


Beata Feć
FM Produkty dla Stomatologii