Program In-Company

Seminaria "In-company"

Mamy nadzieję, że będzie to nowość na polskim rynku szkoleniowym. Nowość nie tylko w sensie organizacyjnym ale przede wszystkim, w zrozumieniu potrzeb słuchaczy. Chcemy zaoferować Wam wiedzę i doświadczenie naszych wykładowców na zajęciach bezpośrednio w Waszej firmie. Co oferujemy?

Nasza propozycja jest skierowana do wszystkich firm, które chcą szkolić swoich pracowników z komunikacji marketingowej. Nie zakładamy minimalnej wielkości grupy. Może to być nawet jedna osoba. Wtedy szkolenie przekształci się bardziej w indywidualne konsultacje.

Szkolenie odbywa się u Was w firmie. Nasz wykładowca prowadzi zajęcia bezpośrednio w Waszej siedzibie. Nie dezorganizuje to pracy firmy jak wtedy, gdy słuchacze udają się na kilka dni szkolenia. Wielkość grupy Zależy wyłącznie od Was. Jak wspomnieliśmy może to być jedna osoba. Ponieważ mówimy o komunikacji, aby taka była zachowana również na szkoleniu, maksymalna liczba osób w grupie nie powinna przekraczać 10.

Koszty

Zasadniczy koszt szkolenia nie zależy więc od liczby osób w grupie. Prosimy o kontakt, a przygotujemy indywidualną kalkulację zgodną z Państwa oczekiwaniami.

Szkolenie trwa od godz. 10:00 do 17:00 z przerwami uzgadnianymi bezpośrednio z grupą, w tym jedna dłuższa przerwa na lunch. Na podstawie zgłoszenia i po uzgodnieniu szczegółów (m.in. termin) wystawiamy fakturę proforma płatną przed wykonaniem usługi.

Koszty obejmują:

  • Przeprowadzenie interaktywnego szkolenia z wybranego tematu wraz z ćwiczeniami
  • Adaptację materiału szkoleniowego na potrzeby konkretnej firmy i branży
  • Materiały szkoleniowe w formie drukowanej i elektronicznej dla wszystkich uczestników szkolenia
  • Certyfikat imienny udziału w szkoleniu