Akademia

Marketing Communication Academy


Akademia Komunikacji Marketingowej, czyli zorganizowane na wysokim poziomie miejsce, gdzie marketerzy będą mogli zapoznać się zarówno z teorią komunikacji marketingowej, narzędziami komunikacji, jak i sposobami ich skutecznego wykorzystania.

1. Specjalizacja w marketingu

Pierwsze seminarium poświęcone komunikacji marketingowej zorganizowaliśmy 17 czerwca 2002 roku. Od tego czasu pozostajemy wierni "specjalizacji". Nie szkolimy ze "wszystkiego". Budujemy markę, która ma dawać wartość naszym absolwentom.

2. Wiedza kompletna

Przede wszystkim MCA to jedno z niewielu miejsc, gdzie można zdobyć pełną wiedzę o komunikacji marketingowej w ramach pełnego programu. Zajęcia w MCA trwają kilka dni, zajęcia z jednego tematu trwają cały dzień tak, aby wykładowca zdążył przekazać całość materiału i rozwiać wszelkie wątpliwości słuchaczy. Nie ograniczamy czasu "penetracji" tematu do kilkudziesięciu minut, czasami zajęcia przeciągają się do wieczora przy dyskusjach nad problemami naszych Klientów.

3. Praktyka i inspiracja

Różnorodność narzędzi komunikacyjnych i zaawansowane techniki nie mają odbicia w żadnym programie nauczania. Uczelnie przekazują wiedzę czysto teoretyczną. Chcielibyśmy, aby w Akademii słuchacze znaleźli poza teorią komunikacji, przede wszystkim praktykę. Aby mogli nie tylko spotkać ludzi, którzy na co dzień zajmują się realizacją programów komunikacyjnych, ale przede wszystkim poznać praktyczne przykłady zastosowań.

4. Lojalność Klientów MCA

Wielu słuchaczy MCA do nas powraca na kolejne zajęcia tematyczne. Sukcesywnie rośnie grupa osób dyplomowanych przez MCA. Z niektórymi słuchaczami spotykamy się po 7 latach... Znakomita większość firm szkoliła u nas więcej niż jedną osobę.

5. Przyjazna atmosfera zajęć

Grupy na seminariach MCA liczą maksymalnie kilkanaście osób. Robimy tak w celu zbudowania atmosfery spotkania towarzyskiego. Taka wielkość grup pozwala na zachowanie pełnej interaktywności i otwartości słuchaczy, co z kolei zapewnia pełnię wykorzystania czasu zajęć.

Wszystkie podstawowe informacje o MCA znajdziecie Państwo w pliku pdf dostępnym po kliknięciu w ikonkę.Informacje o MCA